Kontakt

AMW REWITA Sp. z o.o.

BIURO ZARZĄDU
ul. św. Jacka Odrowąża 15 | 03-310 Warszawa
e-mail: sekretariat@rewita.pl
tel. +48 (22) 270 95 50
fax +48 (22) 270 21 43

UWAGA! W przypadku rezerwacji wczasów prosimy o kontakt bezpośrednio z wybranym ośrodkiem.

Dane do faktury:
AMW REWITA Sp. z o.o.
ul. św. Jacka Odrowąża 15 | 03-310 Warszawa
NIP: 701 030 24 56

Ośrodki

Oddział Kontakt
Rewita Kościelisko ul. St. Nędzy Kubińca 101, 34-511 Kościelisko
tel. +48 (18) 207 93 00, fax +48 (18) 207 93 00
rezerwacje: rezerwacje-zakopane@rewita.pl
kontakt ogólny: zakopane@rewita.pl
Rewita Mielno ul. Suriana 24, 76-032 Mielno-Unieście
tel. +48 (94) 348 19 00, fax +48 (94) 348 19 10
rezerwacje: rezerwacje-mielno@rewita.pl
Rewita Jurata ul. Helska 1, 84-150 Hel
tel. +48 (58) 675 42 28, tel. +48 (58) 675 42 85
fax +48 (58) 675 42 62
rezerwacje e-mail: rezerwacje-jurata@rewita.pl
kontakt ogólny: jurata@rewita.pl
Rewita Sopot ul. Kilińskiego 12, 81-772 Sopot
tel. +48 (58) 551 06 85 wewn.3358, fax +48 (58) 551 18 16
rezerwacje: rezerwacje-sopot@rewita.pl
kontakt ogólny: sopot@rewita.pl
Rewita Zakopane ul. K. Przerwy-Tetmajera 27, 34-500 Zakopane
tel. +48 (18) 201 50 97, fax +48 (18) 201 32 31
rezerwacje: rezerwacje-zakopane@rewita.pl
kontakt ogólny: recepcja.przyjazn@rewita.pl
Rewita Rogowo

Rogowo 76, 72-330 Mrzeżyno
tel. +48 602 862 829 tel. +48  (91) 386 62 69
fax +48 (91) 386 62 69
rezerwacje: rezerwacje-rogowo@rewita.pl
kontakt ogólny: rogowo@rewita.pl

Rewita Solina Solina, 38-612 Solina
tel. +48 (13) 470 11 45, tel. +48 (13) 470 11 00
fax +48 (13) 470 12 21
rezerwacje: rezerwacje-solina@rewita.pl
kontakt ogólny: solina@rewita.pl
Rewita Rynia ul. Wczasowa 59, 05-127 Białobrzegi
tel. +48 (22) 768 01 66, +48 (22) 768 01 06
fax +48 (22) 782 81 26, +48 (22) 782 81 32
tel. recepcja: +48 508 679 176
rezerwacje oraz kontakt ogólny: recepcja.rynia@rewita.pl
rezerwacje konferencji: konferencje-rynia@rewita.pl
Rewita Międzyzdroje ul. Promenada Gwiazd 3, 72-500 Międzyzdroje
tel. +48 (91) 328 07 81 , +48 (91) 381 45 00 (Rezerwacje)
, fax +48 (91) 328 26 04
rezerwacje: miedzyzdroje@rewita.pl
Rewita Waplewo Maróz 2, 11-015 Olsztynek
tel. +48 (89) 519 25 25, +48 510 087 050
fax +48 (89) 519 25 25, +48 (89) 513 92 22
rezerwacje:rezerwacje-waplewo@rewita.pl
kontakt:waplewo@rewita.pl
Rewita Pieczyska ul. Wypoczynkowa 1, 86-010 Koronowo
tel. +48 (52) 382 74 25, kom +48 603 392 554
fax +48 (52) 382 74 25
rezerwacje: rezerwacje-pieczyska@rewita.pl
kontakt ogólny: pieczyska@rewita.pl