Wybierz obiekt
Zamknij
OśrodekRewita Sopot „Korab”
Obiekt
Brak wyników
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Kod promocyjny
Rezerwuj
OśrodekRewita Sopot „Korab”

Rewita Sopot „Korab”

ul. Kilińskiego 12 81-772 Sopot

Rezerwuj
Kup voucher
O ośrodku

REWITA Sopot to dwa ekskluzywne obiekty, Korab i Imperial, położone w samym sercu miasta przy nadmorskiej promenadzie, bezpośrednio nad Bałtykiem. Widoki z większości pokoi rozciągają się na morze i plażę wysoki standard pokoi i apartamentów oraz bliskość molo będącego wizytówką a zarazem centrum Sopotu, decydują o niezwykłej atrakcyjności tej lokalizacji. Jest to idealne miejsce na urlop dla wszystkich, którzy szukają różnorodnych form wypoczynku, począwszy od tradycyjnego plażowania, poprzez spacery wzdłuż linii brzegowej Bałtyku, kończąc na uczestnictwie w licznych wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych i rekreacyjnych jakie oferuje zarówno Sopot jak i całe Trójmiasto.

Do dyspozycji naszych Gości pozostaje 181 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych, a także w apartamentach. Poza atrakcjami oferowanymi przez Trójmiasto, ośrodek dysponuje kortem tenisowym oraz boiskami do gier zespołowych.

Dla aktywnych w biznesie proponujemy wypoczynek połączony z pracą, zapewniając profesjonalne zaplecze konferencyjno – szkoleniowe oraz gwarantując wysoką jakość świadczonych usług i bardzo atrakcyjne ceny.

Bezpośrednio nad Bałtykiem
Turystyka wodna, piesza oraz rowerowa
Bliskość sopockiego molo
Galeria

Atrakcje

Fontanna Neptuna w Gdańsku

Opera Leśna

Wyślij zapytanie
Obiekty, które wybrałeś Brak
{{ showError(errors.items, 'conference_resorts', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
Zarezerwuj pobyt w AMW Rewita
Najniższa cena na Oficjalnej Stronie
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod Promocyjny