O ośrodku

Rewita Międzyzdroje

W związku z decyzją o zawieszeniu działalności Oddziałów AMW Rewita od dnia 12 marca do dnia 14 kwietnia bieżącego roku  informujemy, że jesteśmy dla Państwa do dyspozycji codziennie w godzinach 7.30 – 16.30 Recepcja DW Grunwald ( prosimy o kontakt tel. lub e-mail)

Tel : 91 38 14 550

e-mail: rezerwacje-miedzyzdroje@rewita.pl

W tych dniach dostępna jest również Pani Kierownik Działu Obsługi Gości tel. 508-697-008

Za utrudnienia przepraszamy

W otoczeniu bujnej zieleni, przy nadmorskiej Promenadzie Gwiazd czeka na Ciebie Rewita Międzyzdroje. Na miejscu urzeknie Cię szeroka, piaszczysta plaża z wybrzeżem klifowym oraz piękne molo wychodzące daleko w głąb morza.

Obok wejścia na imponujące molo znajduje się amfiteatr, a nieopodal jest muzeum figur woskowych – jedyne takie miejsce w Polsce. Największą atrakcję stanowi jednak Aleja Gwiazd – skwer, w którego płytę wmurowano już 127 tabliczek z odciskami dłoni i autografami znanych ludzi kina.

Zapraszamy Państwa na niezapomniane wczasy nad morzem do naszego ośrodka, który stanowi idealne miejsce dla wszystkich, którzy szukają bliskości z naturą i pięknego klifowego krajobrazu w najsłynniejszym polskim kurorcie. To również idealne miejsce na wypoczynek dla seniora – posiadamy własną bazę leczniczą i bogatą ofertę odnowy biologicznej.

Rewita Solina

ul. Promenada Gwiazd 3, 72-500 Międzyzdroje

tel.: +48 (91) 328 07 81 

tel. rezerwacje: 48 91 381 45 00

fax: +48 (91) 328 26 04

Rezerwacje: rezerwacje-miedzyzdroje@rewita.pl

Do Państwa dyspozycji oddajemy 350 miejsc noclegowychw 5 budynkach, usytuowanych w pasie nadmorskim miasta, które poprzez swoją różnorodność mogą spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego Gościa.

Standard, struktura i wykończenie pokoi jest bardzo różnorodne.

Oferujemy apartamenty, pokoje z łazienką, oraz pokoje z umywalką ze wspólną łazienką na każdej kondygnacji. Część pokoi posiada wyjście na taras z widokiem na morze lub balkon.

W skład kompleksu Rewita Międzyzdroje wchodzą: Galeon, Grunwald, Neptun, Morskie Oko, Fregata.

Recepcje i jadalnie zlokalizowane są w budynkach Grunwald oraz Fregata. Baza zabiegowa znajduje się w budynkach Grunwald, Fregata oraz Neptun.

Sport i rekreacja

  • odnowa biologiczna
  • fizykoterapia
  • masaże
  • krioterapia
  • grota solna
  • balneoterapia
  • wypożyczalnia rowerów