Kariera

Szukasz pracy? Aplikuj!

Jesteśmy jedną z największych polskich firm w branży turystycznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie oferowania wypoczynku letniego nad polskim morzem, nad jeziorami oraz w górach. Nasza sieć ośrodków odwiedzana jest corocznie przez dziesiątki tysięcy wczasowiczów. Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w tym zakresie, tworząc tym samym grupę ekspertów i profesjonalistów oferujących naszym klientom całoroczny wypoczynek na wysokim poziomie.

W przypadku zainteresowania pracą w Spółce AMW REWITA Sp. z o.o., zachęcamy do przesłania CV na adres mailowy: rekrutacja@rewita.pl

Prosimy wówczas o wskazanie stanowiska, którym są Państwo zainteresowani.

Do aplikacji prosimy o dołączenie następującego zapisu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AMW REWITA Sp. z o.o. z siedzibą  w Warszawie (03-310) przy ul. Św. Jacka Odrowąża 15 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego obecnego oraz przyszłych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”