Kariera

Szukasz pracy? Aplikuj!

Jesteśmy jedną z największych polskich firm w branży turystycznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie oferowania wypoczynku letniego nad polskim morzem, nad jeziorami oraz w górach. Nasza sieć ośrodków odwiedzana jest corocznie przez kilkadziesiąt tysięcy wczasowiczów. Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w tym zakresie. Tworzymy grupę profesjonalistów oferujących naszym klientom dobre miejsca do całorocznego wypoczynku.

W przypadku zainteresowania pracą w Spółce AMW REWITA Sp. z o.o. zachęcamy do przesłania CV na adres mailowy: kadry@rewita.pl Prosimy wówczas o wskazanie stanowiska, którym są Państwo zainteresowani.

Do aplikacji proszę o dołączenie następującego zapisu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowychtj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez AMW Rewita Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod poczt. 03-310) przy ulicy św. J. Odrowąża 15”.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

  1. Samodzielna Księgowa/Księgowy
  2. Młodszy Kucharz (Sopot)
  3. Recepcjonista / Recepcjonistka (Sopot)
  4. Kelnerka / Kelner (Sopot)
  5. Pokojowa (Sopot)
  6. Specjalista ds. Inwestycji (Warszawa
  7. Kelnerka / Kelner (Rogowo)