Obiekt
Brak wyników
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Kod promocyjny
Oferta dla MON

Zbrodnia i Zamek vol. 2

Aktualności
Zbrodnia i Zamek vol. 2
28.09.2021

ZBRODNIA I ZAMEK  Weekend z kryminałem!

Listopadowy weekend w średniowiecznej twierdzy niczym nie będzie przypominał beztroskiego zwiedzania. Zamkowymi korytarzami przemierzać się będą mecenasi najmroczniejszych historii, zbrodni niemalże doskonałych. Reprezentować będą tych, którzy byli jedynymi świadkami morderstw, tych których zeznania na zawsze pozostaną nieme. To oni wnikają w szaleńcze umysły największych sadystów i psychopatów, którzy żyją wśród nas. Dopóki śledztwo trwa, dopóty analitycy stają się lokatorami zbrodni.
Tysiące akt, oględzin, raportów, sekcji i wciąż te same pytania: kto i dlaczego?
Obłęd w czynach, strach w martwo zwężonych źrenicach – tak zaczyna się pogoń w cieniu zbrodni. Czas nie jest sprzymierzeńcem, być może właśnie teraz kończy się dla kolejnej ofiary…
Już po raz drugi Zamek Czocha stanie się siedzibą najsurowszych faktów, splecionych intryg, nikłych śladów i nieokiełznanego zła. O tym wszystkim opowiedzą znamienici goście, a wśród nich mistrzowie kryminałów, śledczy z archiwum X, dziennikarze, technicy i wielu innych.
Ciekawe wykłady, rozmowy, analizy, dedukcje – to wszystko serwowane u boku mrocznej gry kryminalnej, gdzie każdy z uczestników może okazać się apaszem. Zaskakująca zbrodnia nie może pozostać w cieniu. Gracze przeprawiać się będą przez gęstą mgłę wielu wątków, aby w końcu dopaść mordercę.
Dodatkowych emocji dostarczyć może Sekret Przedzamcza – Pokój Zagadek, to miejsce, o którym kiedyś postanowiono zapomnieć. Choć Przedzamcze zamknięto na długie lata, konsjerż przysiągłby, że przechodząc tamtędy słyszał ciche błaganie o pomoc…
Dodatkowo Zamek przygotował dla swoich najmłodszych gości grę detektywistyczną oraz strefę zabaw.

Link: https://zamekczocha.com/atrakcje/zbrodnia-zamek-vol-2/

Wyślij zapytanie
Obiekty, które wybrałeś Brak
{{ showError(errors.items, 'conference_resorts', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
Zarezerwuj pobyt w AMW Rewita
Najniższa cena na Oficjalnej Stronie
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Obiekt
Brak wyników
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod Promocyjny