Obiekt
Brak wyników
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Kod promocyjny
Oferta dla MON

Toruń - Stare miasto

Aktualności
Toruń – Stare miasto
28.06.2022

Odkryj Urok Kujawsko-Pomorskiego: Rewita Pieczyska jako Idealna Baza Wypadowa do Zwiedzania

Marzysz o wyjątkowych podróżach po Polsce, odkrywaniu historycznych skarbów i pięknych krajobrazów? Oto idealne rozwiązanie – Rewita Pieczyska, doskonała baza wypadowa do zwiedzania Kujawsko-Pomorskiego, w tym urokliwego miasta Toruń.

Rewita Pieczyska – Raj dla Miłośników Aktywnego Wypoczynku

Położona w malowniczej okolicy nad jeziorem, Rewita Pieczyska to ośrodek wypoczynkowy, który oferuje niezapomniane doświadczenia dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. Od sportów wodnych po piesze wędrówki po okolicznych lasach, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Komfortowe pokoje, bogata oferta rekreacyjna i smaczna kuchnia to tylko niektóre z atrakcji czekających na Gości.

Stare Miasto w Toruniu – Klejnot Historyczny Kujawsko-Pomorskiego

Gdy zapragniesz odrobiny kultury i historii, udaj się do Torunia, gdzie czeka na Ciebie Stare Miasto – najstarsza część Zespołu Staromiejskiego, pełna zabytków i tajemnic. Ograniczona ulicami Fosa Staromiejska, pl. Teatralnym, ul. Podmurną i murami miejskimi od strony Wisły, Stare Miasto to serce Torunia, gdzie bije puls historycznej przeszłości miasta.

Najcenniejsze Zabytki Torunia na Starym Mieście

Wędrując ulicami Starego Miasta w Toruniu, napotkasz niezliczone skarby architektury i historii. Rynek z Ratuszem Staromiejskim, gotycki kościół Wniebowzięcia NMP czy imponująca katedra św. św. Janów to tylko niektóre z nich. Kamienice mieszczańskie, mury miejskie z basztami i bramami, a także niezapomniane pomniki – wszystko to czeka na odkrycie podczas wizyty w tym magicznym miejscu.

Toruń – Miejsce Narodzin Mikołaja Kopernika

Nie sposób pominąć również Domu Kopernika, przypuszczalnego miejsca narodzin słynnego astronoma Mikołaja Kopernika. To właśnie tutaj, w jednej z kamienic na Starym Mieście, urodził się i dorastał jeden z najwybitniejszych naukowców w historii. Dziś można zwiedzić rekonstruowane wnętrza i poznać historię tego niezwykłego miejsca.

Planuj Swoją Podróż do Kujawsko-Pomorskiego już Dziś

Jeśli pragniesz odkryć urok Kujawsko-Pomorskiego, nie czekaj dłużej – zaplanuj swoją podróż do Rewity Pieczyska, idealnej bazy wypadowej do zwiedzania tego magicznego regionu. Toruń z jego Starym Miastem to tylko jedna z wielu atrakcji, które czekają na Ciebie. Odkryj piękno i bogactwo historii tego miejsca, poznaj kulturę i tradycje, zanurz się w niezwykłym świecie Kujawsko-Pomorskiego i zatrzymaj się na chwilę w Rewicie Pieczyska – oaza spokoju i relaksu w otoczeniu natury.

Wyślij zapytanie
Obiekty, które wybrałeś Brak
{{ showError(errors.items, 'conference_resorts', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
Zarezerwuj pobyt w AMW Rewita
Najniższa cena na Oficjalnej Stronie
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Obiekt
Brak wyników
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod Promocyjny