Obiekt
Brak wyników
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Kod promocyjny
Oferta dla MON

Aktualności
Dolina Małej Łąki – Rewita Kościelisko
10.05.2024

Odkrywanie Przyrody i Spokoju: Dolina Małej Łąki

Górskie krajobrazy, świeże powietrze i spokój – to właśnie czeka na odwiedzających w malowniczej Dolinie Małej Łąki, położonej zaledwie kilka kilometrów od Kościeliska. Ta urocza dolina oferuje niezapomniane wrażenia dla miłośników natury, turystyki pieszej oraz fotografii krajobrazowej.

 

Przyroda w Swojej Najpiękniejszej Formie

Dolina Małej Łąki zachwyca swoją niezwykłą urodą przez cały rok. Wiosną, gdy przyroda budzi się do życia, dolina rozkwita kolorami kwiatów i zielenią młodych roślin. To doskonały czas na spacery po licznych szlakach turystycznych, gdzie można podziwiać pierwsze przebiśniegi i krokusy.

Lato przynosi ze sobą bujność natury – zielone łąki, soczyste lasy i szemrzące potoki tworzą idealne warunki do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Szlaki wiodące przez dolinę zachęcają do długich wędrówek, podczas których można odkrywać ukryte zakątki tego niezwykłego miejsca.

Jesień to czas magicznych zmian – liście drzew przybierają odcienie złota i czerwieni, tworząc niezapomniane krajobrazy. Dolina Małej Łąki staje się rajem dla miłośników fotografii, którzy chcą uwiecznić tę barwną paletę jesieni.

Zimą dolina przemienia się w bajkowy świat – pokryte śniegiem szczyty gór, drzewa oblepione szronem i kryształkami lodu nadają temu miejscu niepowtarzalny urok. Narciarstwo biegowe oraz spacery pośniegowe stają się ulubionymi aktywnościami odwiedzających.

 

Bogactwo Szlaków Turystycznych

Dolina Małej Łąki jest doskonałym miejscem dla miłośników pieszych wędrówek. Liczne szlaki turystyczne prowadzą przez dolinę, pozwalając odkryć jej najpiękniejsze zakątki. Szlak „Na Polanę Kopieniec” zapewnia niezapomniane widoki na panoramę Tatr, natomiast szlak „Dolina Chochołowska” umożliwia spacer wśród dzikiej przyrody i wysokich skał.

Dla bardziej zaawansowanych turystów polecamy wspinaczkę na Giewont – jedną z najbardziej charakterystycznych gór w polskich Tatrach. Trasa ta zapewnia nie tylko niezapomniane wrażenia, ale także satysfakcję z pokonania jednego z najtrudniejszych szczytów w Tatrach.

Ośrodek wypoczynkowy Rewita Kościelisko stanowi idealną bazę wypadową do wędrówki do Doliny Małej Łączki, a po intensywnym dniu spędzonym na łonie natury, ośrodek zapewnia komfortowe warunki do relaksu i odpoczynku.

Wyślij zapytanie
Obiekty, które wybrałeś Brak
{{ showError(errors.items, 'conference_resorts', '') }}
{{ showError(errors.items, 'advertisement', '') }}
{{ showError(errors.items, 'newsletter', '') }}
Zarezerwuj pobyt w AMW Rewita
Najniższa cena na Oficjalnej Stronie
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Obiekt
Brak wyników
Liczba osób
Liczba dzieci
Kod Promocyjny