Rewita WDW Zakopane

W dn. 9-18 kwietnia br. spędziłem z żoną urlop w Domu Wczasowym "Przyjaźń" w Zakopanem. Był to nasz trzeci pobyt w tej placówce. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, także poprzednich. Dostrzegliśmy i doceniamy profesjonalną, wychodzącą ...
 

Jan Ośmiałowski z żoną

Zobacz wszystkie

Rewita WDW Rynia

Rewita

Atrakcje

Rewita Rynia

ul. Wczasowa 59 • 05-127 Białobrzegi
tel. +48 (22) 768 01 66 • +48 (22) 768 01 06 • fax +48 (22) 782 81 26 • +48 (22) 782 81 32
recepcja.rynia@rewita.pl

Rewita Rynia posiada bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne w postaci nowoczesnego placu zabaw, a takze boiska do gier zespołowych takich jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka plażowa. Na wyposażeniu ośrodka są również stoły do tenisa stołowego, stoły bilardowe oraz sauna i siłownia plenerowa. Ponadto posiadamy bezpośredni dostęp do jeziora z niestrzeżonym kąpieliskiem i plażą, własną przystań wodną, w której istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego i sportowo-rekreacyjnego. W sezonie żeglarskim na terenie ośrodka działalność prowadzi „Akademia Żeglarska”.

Aby zapoznać się z Cennikiem 2015 i Regulaminem Wypożyczalni Sprzętu Sportowo-Rekreacyjnego - kliknij TUTAJ lub Regulaminem Portu Jachtowego REWITA - kliknij TUTAJ (aktualne również na rok 2016)

Naszym Gościom zapewniamy szereg dodatkowych atrakcji m. in. wycieczki, wieczorki muzyczne, występy artystyczne, koncerty, zawody sportowe, imprezy dla dzieci a także na specjalne życzenie rejsy statkiem po Zalewie Zegrzyńskim.

W okolicy Ośrodka znajduje się wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Bezpośrednie sąsiedztwo z Warszawą daje możliwość poznania jej historii poprzez odwiedzenie interesujących miejsc takich jak: Rynek Starego Miasta z Zamkiem Królewskim, Pałac i Park Łazienkowski, Pałac w Wilanowie, Muzeum Powstania Warszawskiego, taras widokowy w Pałacu Kultury i Nauki oraz wiele innych. Godnymi polecenia są również: Centrum Kopernika, niedzielne koncerty Chopinowskie, teatry i muzea.

AMW REWITA Sp. z o.o. •  św. Jacka Odrowąża 15 • 03-310 Warszawa
tel. +48 (22) 270 95 50 • fax +48 (22) 270 21 43 • sekretariat@rewita.pl

Realizacja: PROFITROOM

 
Rewita WDW Rynia
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close