Spółka

AMW REWITA Sp. z o.o. (dawniej Domy Wczasowe WAM Sp. z o.o.) została utworzona w lipcu 2011 roku w ramach Wojskowej Agencji Mieszkaniowej (obecnie Agencji Mienia Wojskowego). Przedmiotem działalności spółki jest zarządzanie 11 funkcjonującymi ośrodkami wypoczynkowymi zlokalizowanymi w najpiękniejszych zakątkach Polski oraz pozostałym mieniem po dawnych Wojskowych Domach Wypoczynkowych. Podstawą prawną funkcjonowania spółki jest ustawa z dnia 22 czerwca 1995 r. o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, decyzja nr 398/MON z dnia 27.10.2010 r. w sprawie przekazania zadań oraz mienia likwidowanych WDW i WZW oraz przejścia tych zakładów pracy do Wojskowej Agencji Mieszkaniowej.

REWITA znana jest z gościnności, atmosfery sprzyjającej relaksowi i rewitalizacji, doskonałej kuchni oraz unikalnej lokalizacji ośrodków. Naszych gości zawsze witamy ze szczerym uśmiechem, ugaszczamy tym co najlepsze w naszej ofercie, zapewniamy wypoczynek na miarę potrzeb i… zachęcamy do powrotu z dziećmi, rodzicami, przyjaciółmi…

Dzięki dużemu zróżnicowaniu geograficznemu każdy gość ośrodków REWITA znajdzie lokalizację odpowiadającą jego preferencjom. Długi spokojny urlop, pełen atrakcji, rodzinny wypoczynek, wczasy lecznicze, szalone wakacje… nic prostszego. Wystarczy skorzystać z systemu rezerwacyjnego REWITA.

Z myślą o Klientach biznesowych w wybranych obiektach REWITA posiadamy profesjonalne zaplecza konferencyjne, pozwalające zorganizować konferencje, szkolenia i seminaria spotkania integracyjne.

DOMY WCZASOWE REWITA WYRÓŻNIAJĄ:

  • unikalne lokalizacje w całej Polsce,
  • rozległe i urozmaicone tereny rekreacyjne,
  • hale sportowe, siłownie, boiska, kręgielnie, baseny,
  • gościnność i znakomita kuchnia.