Rewita WDW Zakopane

W dn. 9-18 kwietnia br. spędziłem z żoną urlop w Domu Wczasowym "Przyjaźń" w Zakopanem. Był to nasz trzeci pobyt w tej placówce. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, także poprzednich. Dostrzegliśmy i doceniamy profesjonalną, wychodzącą ...
 

Jan Ośmiałowski z żoną

Zobacz wszystkie

Rewita WDW Zakopane w Kościelisku

Rewita

O ośrodku

Rewita Kościelisko

ul. St. Nędzy Kubińca 101 • 34-511 Kościelisko
tel. +48 (18) 207 93 00 • fax +48 (18) 207 93 00
rezerwacje: tel. +48 (18) 207 93 14
nr konta bankowego: Bank Pekao S.A. 38 1240 6292 1111 0010 3709 0741
rezerwacje: rezerwacje-zakopane@rewita.pl
kontakt ogólny: zakopane@rewita.pl

Historyczny kompleks wypoczynkowo-szkoleniowy otoczony naturalnym parkiem, niezapomniany widok na Tatry z okien pokoju, ulubione polskie szlaki turystyczne, góralska kultura i muzyka oraz to, co najważniejsze: świetna atmosfera  tym właśnie charakteryzuje się nasz zakopiański ośrodek Rewita Zakopane w Kościelisku.

Kompleks wypoczynkowo-szkoleniowy Rewita Zakopane w Kościelisku, zbudowany w latach 1898-1902, to zabytkowy i unikalny architektonicznie dom wczasowy – jednocześnie drugi co do wielkości obiekt należący do sieci ośrodków wypoczynkowych Rewita. Ośrodek położony jest na rozległym terenie południowego stoku Gubałówki, zaledwie 5 km od centrum Zakopanego. Z jego okien rozciąga się malowniczy widok na Giewont i panoramę Tatr, która umila czas spędzany podczas licznie organizowanych tu szkoleń, konferencji i spotkań integracyjnych oraz rodzinnego wypoczynku.

Kliknij i obejrzyj Spot Promocyjny

Rewita Zakopane w Kościelisku to miejsce na udany, komfortowy urlop – zarówno letni, jak i zimowy. Ośrodek jest obiektem całorocznym, w którym gościmy m. in. rodziny z dziećmi oraz narciarzy: tych doświadczonych, jak i początkujących. W odległości ok. 3 km od ośrodka znajduje się stacja narciarska Szymoszkowa, prowadząca szkółkę narciarską dla dzieci. Doświadczeni narciarze mogą oddawać się białemu szaleństwu na stokach Kasprowego Wierchu oraz w Witowie. 

Wszystkich miłośników pięknych podhalańskich krajobrazów, oscypków z Krupówek, bliskości z naturą i wypoczynku w najpopularniejszym górskim kurorcie, zapraszamy na wczasy do Rewita Zakopane w Kościelisku.

W ramach każdego pobytu w ośrodku wypoczynkowo-szkoleniowym Rewita Zakopane w Kościelisku otrzymają Państwo rabatową KARTĘ TATRZAŃSKĄ uprawniającą do wielu zniżek na terenie Zakopanego i Podhala.

Goście Rewita Zakopane w Kościelisku mogą również skorzystać z promocyjnej oferty na przejazdy firmy EURO TAXI

 

Zobacz cennik

AMW REWITA Sp. z o.o. •  św. Jacka Odrowąża 15 • 03-310 Warszawa
tel. +48 (22) 270 95 50 • fax +48 (22) 270 21 43 • sekretariat@rewita.pl

Realizacja: PROFITROOM

 
Rewita WDW Zakopane w Kościelisku
Diese Webseite verwendet Cookies

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookies Politik gemäß den Einstellungen Ihres Browsers.

OK, schließen